(032) 233-20-57 м. Львів, вул. Квітки-Основ’яненка, 4а
Автошкола АвтоАс (СТК ПО "Електрон" ТСО України)Вчимо основам водіння і робимо асів

Про школу

 


Роман Михайлович Задорожний
директор школи

Спортивно-технічний клуб первинної організації "Електрон" ТСО України, в подальшому СТК "Електрон", був створений у 1965 році, як навчальний заклад з підготовки допризовної молоді до служби в армії. Засновниками виступили ДТСААФ України і Львівський телевізорний завод "Електрон".

З самого початку свого заснування СТК "Електрон" здійснював роботу пов'язану з навчанням допризовників за такими спеціальностями:

  • водій автомобіля;
  • водій мотоцикла;
  • радіомеханік;
  • радист;
  • парашутист;
  • підводник;
  • стрілець;
  • телерадіомайстер.

Всі ці спеціалісти були на той час затребувані в лавах Радянської Армії.

Також велика кількість випускників проявили себе як фахівці високого рівня під час праці на заводі "Електрон".

З здобуттям Україною незалежності, в армії, що скорочувала свою чисельність, зменшувалась потреба у відповідних фахівцях. Саме тому зменшувалась кількість учнів в СТК "Електрон" і навчальний заклад перейшов в основному на підготовку водіїв як для Збройних Сил України, так і для народного господарства.

Завдяки збереженій і розширеній матеріально-технічній базі вдалося зберегти якість і доступність навчання. Зараз навчальний заклад ,працюючи в статусі автошколи, використовує два спеціалізовані навчальні класи, що обладнані для належного навчання водіїв згідно з сучасними нормативними документами і вимогами сьогодення.

Для навчального водіння розроблено спеціальні маршрути, де відпрацьовуються необхідні вправи, для чого використовуються як власні, так і орендовані транспортні засоби, що дозволяє виконувати навчальний план вчасно і в повному обсязі.

Викладацький і інструкторський склад постійно проводить роботу з вдосконалення і осучаснення методів і форм навчального процесу, працює над покращенням свого професійного рівня.

 

 

© 2015 – 2021 Курси водіїв Львів СТК Електрон АВТОАС. Створення сайту - студiя "sites creating by Nichol"