Хто ми?

Одна з найперших автошкіл у Львові, яка за десятки років діяльності набрала неоціненний досвід в навчанні водіїв різних категорій. Сумарний стаж наших інструкторів більше 150 років, тому можете не хвилюватись за те, що чогось не знають чи не навчать. Ми не живемо минулим, а йдемо в ногу з часом, оновлюючи програму, методи навчання та автопарк, а також розширюємо мережу наших представництв в місті Лева.

Що ми пропонуємо?

Повну програму навчання водіїв категорій "А" і "В", що включає теоретичний курс і практичну підготовку водіїв, а також надаємо послугу додаткових індивідуальних уроків з керування відповідними транспортними засобами.

Для зручності наших учнів у нас є три локації у різних районах Львова, де використовуємо спеціалізовані навчальні класи, що обладнані для належного навчання водіїв згідно з сучасними нормативними документами і вимогами сьогодення.

Для навчального водіння розроблено спеціальні маршрути, де відпрацьовуються необхідні вправи, для чого використовується власний великий автопарк з автомобілями на механіці та автоматі.

Викладацький і інструкторський склад постійно проводить роботу з вдосконалення і осучаснення методів і форм навчального процесу, працює над покращенням свого професійного рівня.


Наша мета - зробити з вас справжніх автомобільних асів, які з першого разу складуть всі іспити і поповнять велику спільноту вмілих та вихованих водіїв.

Процес навчання в автошколі:

Запис в автошколу –> вивчення теорії ПДР –> здача екзамену в ТСЦ МВС –> повернення в автошколу для проходження практичних уроків з водіння –> внутрішній екзамен в автошколі з водіння –> здача екзамену з водіння в ТСЦ МВС –> отримання посвідчення водія!

При проходженні теоретичного курсу наші викладачі все розкажуть, покажуть і намалють, а також дадуть відповіді на всі ваші питання. А кому буде мало інформації або не було можливості прийти на заняття, ми приготували дистанційний курс з усіма відеоуроками і тестами до них, які можна опрацювати в зручний для Вас час на всіх гаджетах з доступом до інтернету.

В свою чергу наші червоні навчальні авто під керівництвом досвідчених і людяних інструкторів, навчать Вас не тільки всіх основ і вправ керування автомобілем, згідно програми підготовки водіїв, а й поділяться водійськими секретами і тонкощами у різних дорожніх ситуаціях.

Хочеш їздити як ас? - Запишись у "АвтоАс"

Шукаєте відповідь
на інше питання?

Наші адміністратори з радістю допоможуть розібратись у будь якому питанні, щоб все стало чітко і зрозуміло.

або Наші контакти
Що говорять наші учні?

Відгуки наших клієнтів, це найкращий показник нашого рівня навчання.